تحقیق درباره آثار ورزش کردن

تحقیق درباره آثار ورزش کردن

تحقیق درباره آثار ورزش کردن

آثار ورزش کردن

تاثیر مثبت ورزش صحیح و منظم در بهبود وضعیت سلامتی و پیشگیری از بیماری کاملا ثابت شده است.
در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونری وسکته قلبی با تغییر در شیوه زندگی (مانند دقا در غذاهذ و خوراکیها،کاهش استرس و…..) واز همه مهمتر افزایش فعالیت بدنی احتمال خطر بطور چشمگیری کاهش می یابد.

ورزش به تمامی گونه‌های فعالیت فیزیکی بدن گفته می‌شود که شرکت کنندگان آن می‌توانند به صورت منظم و سازمان یافته یا گاه به گاه در آن شرکت کنند و از آن برای بهبود تناسب اندامشان یا فراهم آوردن سرگرمی و تفریح بهره ببرند. ورزش می‌تواند به صورت رقابتی برگزار شود که در این صورت باید بر پایهٔ رشته قوانینی که مورد توافق همگان است، یک یا چند برنده در آن مشخص گردد که در این‌گونه ورزش‌ها شرکت کنندگان باید درجه‌ای از توانمندیهای مربوط به آن رشته به ویژه در رده‌های بالاتر را دارا باشند.

تحقیق درباره آثار ورزش کردن

افرادی که یک برنامه مرتب ورزشی را دنبال می کنند معتقدند که انرژی خیلی زیادی دارند. در سطح عضلانی ، ورزش کارایی ماهیچه را با استفاده بیشتر از اکسیژن می افزاید. ورزش همچنین به بدن شما کمک می کند تا اکسیژن بیشتری به دیگر اندام های مهم بدن مانند شش ها، مغز، قلب و عضلات برساند. به طورخلاصه ورزش در انتقال اکسیژن در سرتاسر بدن و به درون سلولها تاثیر به سزایی دارد .

فهرست مطالب (بدون زیر شاخه ها) :

۱٫افزایش کارائی:
۲٫نگهداری توانائیهای بالقوه
۳٫پیشگیری از بیماری
۴٫کاهش تاثیر سن و بیماریهای مزمن
۵٫افزایش آمادگی جسمانی
۶٫افزایش اعتماد به نفس
۷٫افزایش شادابی و بهبود حوصله و اخلاق شما را می بخشد.

 

توجه : رمز دانلود و رمز فایل فشرده در فاکتور خرید شما ذکر شده و از طریق پروفایل شما در سایت نیز قابل دسترسی میباشد

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0