با سلام خدمت همه عزیزانی که سایت دانش دیجیتال رو جهت دریافت اطلاعات و دانش انتخاب کردند
این اینجا نکاتی راجع به قوانین و مقررات و تضمین اصالت و کیفیت فایل ها به اطلاع شما میرسانیم.

تمامی فایل های موجود در سایت دانش دیجیتال مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشند و قبل
از قرار گرفتن بر روی سایت از ۲ مرحله اصلی باید عبور کنند :
مرحله اول: بررسی جهت نبود فایل مخرب ( ویروس، بدافزار و.. ) قبل از قرار گرفتن روی سرور
مرحله دوم: چک کردن و اجرای فایل اصلی و همینطور چک کردن و عیب یابی قبل از و بعد از فشرده سازی

قوانین و مقررات فروشگاه فایل دانش دیجیتال

در سایت دانش دیجیتال ما به شما این تضمین را میدهیم که محصول و فایلی که تحویل میگیرید کاملا اصل میباشد و توسط سایت دانش دیجیتال تهیه شده .
با توجه به گستره دنیای مجازی و احتمال اینکه منابعی که ما در تهیه فایل ها و محصولات استفاده توسط سایت دیگیری مورد استفاده قرار گرفته باشد، از صمیم قلب این تضمین را میدهیم که با تمام وجود از چنین اتفاقی جلوگیری کنیم و یا نهایتا در صورت وجود چنین موضوعی آن فایل را رایگان و یا با هزینه کمتر منتشر کنیم

برای ثبت سفارش نیاز به پرداخت بیعانه نمی باشد پس لطفا در انتخاب محصول مورد نظردقت کنید و سپس اقدام به پرداخت نمایید.
کلیه محصولات و فایل های سایت دانش دیجیتال معاف از مالیات بوده و تنها هزینه واقعی محصول از طریق کارت بانکی شما کسر می شود

به دلیل مجازی و دانلودی بودن محصولات و فایل های سایت دانش دیجیتال امکان برگشت سفارش ثبت شده و عودت مبلغ پرداختی در صورتی که مشکلی جدی و حقیقی ( که پس از پس از بررسی پشتیبانی مشخص می شود ) وجود داشته باشد به آسانی وجود دارد.

چنانچه از سایت دانش دیجیتال فایل و محصولی را خریداری کردید و از حساب شما مبلغ سفارش کسر شد ولی سفارش شما با موفقیت ثبت نشد و قادر به دانلود نبودید هزینه پرداختی حداکثر تا ۷۲ ساعت ( ۳ روز کاری ) به حساب شما عودت خواهد شد

کلیه عناصر موجود در این وب سایت دانش دیجیتال شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت دانش دیجیتال به آدرس https://www.dgknowledge.ir می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت دانش دیجیتال ( آقای سعید ولی دوست ) اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.
مالکیت مادی فایلهای ثبت شده متعلق به ناشران فایل و سایت دانش دیجیتال بوده و مالکیت معنوی آن نزد ناشر فایل محفوظ می باشد. بنابراین در صورت تخلف هر شخصی امکان پیگیری قضایی و حقوقی برای سایت دانش دیجتال کاملا محفوض و امکان پذیر است.

برای دسترسی به سرویس های ارائه شده توسط سایت دانش دیجیتال ثبت نام در سایت اختیاری است اما توصیه میکنیم حتما این کار را انجام دهید . ثبت نام در سایت دانش دیجیتال رایگان است و رایگان باقی خواهد ماند. در هنگام ثبت نام از شما درخواست میشود که یک نام کاربری و رمز عبور به همراه پست الکترونیکی وارد و انتخاب نمایید. در صورتی که شرایط استفاده از سایت دانش دیجیتال را نقض نمایید، نام کاربری شما ممکن است به طور موقت معلق و در صورت تکرار تخلف برای همیشه از سیستم ما حذف و آی پی شما مسدود می شود.

با ثبت نام در سایت دانش دیجیتال و تکیمل اطلاعات فروشگاهتان به شما اجازه داده می شود که فایل هایتان را جهت فروش آپلود کرده و برای هر فایل توضیحات مرتبط را ارئه دهید. شما هم چنین می توانید به عنوان خریدار فایل های دیگر کاربران را مشاهده نموده و در صورت خرید نظر خود را ارائه نمایید. شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.
با عرضه مطالب به قسمتهای عمومی خدمات، شما در هر شرایطی حق استفاده، کپی، نمایش، اجرا، توزیع، انتخاب و ارتقا ء این محتوا را به ما می دهید اما ما هیچ ادعای مالکیتی درقبال مطالبی که توسط شما پست می شود نداریم. ما مسئول مطالبی که توسط دیگران تهیه می شود، نمی باشیم و هیچ وظیفه ای در قبال دیده شدن محتوا نداریم اگر چه این اجازه و حق را داریم که هر مطلبی را به هر دلیلی حذف کنیم، اما مسئول تأخیر و یا درست انجام نشدن حذف این موارد نیستیم.

مواردی که باید دقت زیادی کنید
انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع
بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران
رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها و موارد مشابه
برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها
مواردی میباشند که قبل از ارسال هر مطلبی باید به آن دقت کنید و در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما حذف میگردد

فایل های زیر مورد تایید قرار نخواهند گرفت:

فایل موسیقی و موزیک
فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد
فایل هایی که تنها از عناوین انگلیسی برای عنوان فایل استفاده می کنند
فایل هایی که به صورت رایگان در دیگر سایت ها عرضه میشود
فایل عکس در صورتی که کمتر از ۱ مگابایت حجم داشته باشد
فایل هایی که دارای پسورد می باشند
فایل هایی که از نظر کیفیت محتوا ارزش بالایی برای کاربران ندارند
هرگونه فایلی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود
هرگونه فایلی که ناقص یا خراب باشد
فایل های زیر در صورت کنترل مدیریت سایت و یا دریافت گزارش کاربران حذف خواهد شد ودر صورت لزوم آی پی کاربریتان مسدود و دسترسی شما به فاپول قطع خواهد شد:
هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد
هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است
هر گونه فایلی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی است
هر گونه فایلی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند
هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد
هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد
هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد
هرگونه فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد

کارمزد
حقوق فروش هر فایل در سایت دنش دیجیتال شامل ۳ بخش میباشد
۱. فروشنده فایل: ۸۰ درصد
۲. بازاریاب فایل: ۱۰ تا ۲۰ درصد
۳. سایت دانش دیجیتال: ۰ تا ۱۰ درصد (وابسطه به بازاریابی)

نحوه پرداخت
در صورتی که از فروش یا بازاریابی کسب درآمد نمودید این مبلغ در کنترل پنل شخصی شما در حساب کاربریتان قابل رویت می باشد. در صورت درخواست انتقال وجه، مبلغ درخواستی بدون کسر کارمزد، در مدت حداکثر ۲ روز کاری به حسابتان واریز می گردد. ضمنا درخواست برداشت وجه نباید کمتر از ۳۰۰۰۰ تومان باشد.
به منظور انتقال وجه موفق باید اطلاعات حساب بانکی را در برگه پرداخت در منوی تنظیمات فروشگاه تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل شماره حساب، شماره کارت و نام دقیق صاحب حساب می باشد.

محدودیت مسئولیت سایت دانش دیجیتال
ما تضمین نمی کنیم که عملکرد سایت دانش دیجیتال به صورت مداوم یا به دور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه این سایت یا سرور به دور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس‌یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.
شما متضمن می شوید که به هیچ وجه ما را مسئول زیان‌ها و خسارت‌های که در اثر استفاده از سرویس ما می شود نمیدانید. فرقی نمی‌کند این خسارت‌ها یا زیان‌ها پیش‌بینی شده، قابل پیش‌بینی، شناخته شده و غیره باشد.

حریم خصوصی کاربران
هنگامی که شما از خدمات سایت دانش دیجیتال استفاده می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه، شماره کارت بانک شتاب یا اطلاعات دیگر باشد. ما به چندین دلیل اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنیم، از جمله برای مقاصد اداری و به منظور ارائه خدمات.
سایت دانش دیجیتال اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد و بدون بودن الزام قانونی این اطلاعات را برای دیگری فاش نخواهد ساخت.

کپی رایت
ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم. چنانچه شاهد نقض قانون کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از سایت دانش دیجیتال بودید لطفا ” به برگه تماس با ما مراجعه کنید و با گزارش نقض قانون کپی رایت ما را مطلع کنید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.

سایت دانش دیجیتال تمام قوانین و مقررات مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد. قوانین بر حسب ضرورت ممکن است بروز رسانی و یا ویرایش شود این مسئولیت کاربران سایت است که با مراجعه به این صفحه از اخرین نسخه قوانین استفاده، اطلاع داشته باشند.

تاریخ بروز رسانی
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
۲۰۲۰/۱/۱۰
۱۴۴۱/۵/۱۴